KONST / Litografier / Litografi 8146542

nr 814 6542

Litografi

kolorerad, motivets mått: 23 x 16

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 mars 2013
kl 20:35:32

16/3 09:20:45 1      Vinnande bud